Kocamin yeğeni ile gizlice sikişiyoruz.

Herşey, kocamın yeğeni Engin’in bizim hayat sürdüğümüz kentte iş bulmasıyla ve kocamın da Engin’in parasal vaziyetini toparlayıncaya kadar bizler ile kalabileceğini söylemesiyle başladı. Ben 28 yaşındayım, sarışınım ve zayıfım, fakat 95 gövde göğüslerim var. Kocam benden 21 yaş devasa, fakat bu yaş farkı bizim açımızdan asla mesele olmadı. Kocamla, farklılığa tamamiyle kapalı tek sex yaşantımız olsa da, hafta içerisinde tek yada ikisefer ben de orgazm oluyordum. Kocamın yeğeni Engin benden 3 yaş devasa ve iyi tek çocuktu. Yanımıza taşınalı daha tek hafta olmuştu ki, birgün ben çarşıdan geldiğimde, onun evde olduğunu farkettim. İşten erken gelmişti. Hastalanmış olma ihtimalini düşünerek odasına çıktım. Engin henüz yeni duştan çıkmış, üstünde yanlızca boxeri vardı. “Ne oldu, hastamısın?” diye sordum. “Kendimi iyi hissetmiyorum…” dedi.
Yanına yaklaştım ve elimi alnına götürdüm, ateşi vardı, “Yanıyorsun sen!” dedim. Kolumu tuttu, “Evet yanıyorum ve sende söndüreceğim ateşimi!” diyerek belime sarıldı. Şok olmuştum, bu tür birşeyi hiçbir zaman beklemezdim ondan… Kaçmaya çalışırken ayağım halıya takıldı ve yere düştüm. Engin de üstüme abandı. Benim üzerimde kot pantolon olduğu halde sikinin sertliğini hissetmiştim. “Yapma lütfen!” dediğim durumda, Engin kazağımısıyırıp, göğüslerimi okşamaya başlamıştı bile. Kurtulmaya çalışıyordum, fakat bu olası değil gibi gözüküyordu. Engin tam pantolonumu çıkartmak için üzerimden doğrulduğunda, elinden kurtuldum ve kaçarak odama inmeye başladım, o da peşimden geliyordu. Heyacandan ve korkudan kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Kendimi odaya kilitledim ve “Engin lütfen git, dayın duyarsa ikimizi de öldürür!” dedim.


Gerçekten de henüz evvel hiç bu tür birşey düşünmemiştim. Engin birkaç dakika henüz kapının önünde homurdanıp gitti. 2 saat ardından kocam haneye geldiği zaman odadan çıktım, kocama hasta olduğumu söyleyip geri odama döndüm. Onlar da akşam yemeği için dışarıdan birşeyler getirtip, yediler, geç zamana kadar oturdular. Yatma zamanı olupta kocam yatağa girdiğinde, birşey söylemeden kocama sarılıp okşamaya başladım. Sikini çıkartıp emmeye başladığımda, “Hani hastaydın?” diye konuştu, fakat beğeni aldığı için de devam ettik. Günümüz vakadan o kadar etkilenmiştim ki, kocamın her bulunduğu hareketten daha çok beğeni alıyordum. Sesimi Engine bildirmek istercesine yüksek sesle inliyordum. O gece kaç sefer orgazm oldum bilmiyorum. Kocam, “Bugün sende birşey var, defa azmışsın!” dedi. Harbiden de öyleydi, bu vaziyet beni defa azdırmıştı.
Çok utanıyordum, hemde kendime kızıyordum, fakat elimde değildi. Kafama koymuştum, Engin’le bu tür tek hadise yeniden yaşanırsa, ki ben yaşanması için elimden geleni yapacaktım, yeniden kaçmaya çalışacaktım, fakat çok da direnmeyecektim. Sabah kocam yeniden eskiden çıktı, Engin Cumartesileri çalışmıyordu, başka bir deyişle fırsat bu fırsattı. İçime çamaşır giymeden beyaz saten geceliğimi giydim, üstüme de sabahlığımı aldım. Kahvaltı hazırlayıp Engin’e seslendim. Engin, dünün utancından mı, yok ise bana hırsından mı bilmiyorum, suratıma dahi bakmıyordu. Ona, “Seni affettim, merak etme dayına da birsey söylemeyceğim!” dedim. Hiçbirşey demedi, oturdu ve kahvaltısını yapmaya başladı. Ben sağında solunda dolaşıyor, eğilip dolaptan birşeyler alıyor, frikikler veriyordum, gelip geçerken vücudumu ona sürtüyordum. Tek anda hışımla kalktı ve “Yeter artık!” diye bağırdı. Ben ne olduğunu anlamamış gibi yapıp, “Ne oldu?” diye sorduğumda, koluyla masanın uzerindekileri yere savurup, beni masaya yatırdı…


Bu kez numaradan kurtulmaya çalışıyordum. Tezgahın üstündeki bıçağa uzanıp aldı, geceliğimi göbek hizamdan yukarı doğru kesti. Memelerimi deli gibi avuçluyor, yalıyor, emiyordu. Ardından eşofmanını indirip, esasen heyacandan ıslanmış amıma tek hışımla geçirdisikini ve sikmeye başladı. Zevkten deliriyordum, yanlızca, “Yapma, yapma!” diyebiliyordum. Engin ise, “Senisike sike bayıltacağım! Seni orospum yapacağım!” diyor ve kısa sürede sikiyordu beni. Şimdi de memelerimi ısırmaya başlamıştı. Ben bağırınca, “Bağır ufak orospum, dilediğince bağır!” diyordu. Esasen bağırıyordum, inliyordum, bacaklarımı onun beline dolamış, zevkten uçuyordum. Beni öyle ne kadar sikti, ben kaç sefer orgazm oldum bilmiyorum, fakat sikilmekten hiç bu tür beğeni almamıştım. Nihayetinde o da boşaldı ve içime tüm döllerini fışkırttı.
İçimden çıkmadan, bir miktar evvel geceliğimi kestiği bıçağı çıplak tenimde gezdirirken, “Sen benim orospumsun ve ben her istediğimde seni sikeceğim, tamam mı?” dedi. Bu tür tek zevke hayır diyemezdim. Ben bundan sonra Engin’in kölesi olmuştum, onun söylemiyle ‘Küçük orospusuydum’. Şu ana kadar, hep ailemin birtanecik kızı Istikametten hep el üzerinde tutuldum, bütün arkadaşlarımın, helede erkek olanların doğrulusunda hep iltifatlar aldım. Kocamın da gençlik aşısıydım ve kocam da beni el üzerinde tutuyor, sürekli iltifatlar ediyordu. Fakat Engin beni adi tek orospuymuşum gibi sikiyor ve benimle doğru düzgün konuşmuyordu bile. Yeniden de ben bu durumdan epey memnundum. Tek Cumartesi sabahı kocam da işe geç gidecekti. Kahvaltı hazırlıyordum. Engin geldi, buzdolabından birşey aldı ve masaya oturdu, “Yanıma gel!” dedi.
Yanına gittim. Geceliğimin altından elinisokup, amımı avuçlamaya, parmaklamaya başladı. “Yapma, dayın birazdan gider, bekle biraz!” dedim. “Sus!” diye konuştu, vıcık vıcık olmuş amımı parmaklarken, “Dayıııı, kahvaltıya gelmiyormusun?” diye seslendi. Kocam da, “Elimi yüzümü yıkayıp geliyorum!” dedi. Hem heyacandan hem zevkten mahvolmuştum. O sırada Engin eliyle bacaklarımı bölüp, külodumu yana çekti ve amıma birşey soktu. Ansızın irkildim, buzgibi soğuktu soktuğu şey. “Bu ne?” diyebildim. “Salatalık orospum, salatalık! Dayım gidinceye kadar bu salatalık sikecek seni. Çıkarmak yok, tamam mı?” dedi. “Tamam…” dedim sadece. Kocam geldi bu arada. Çaylarını koydum. Kocam, “Hadi yavrum sen de otur, kahvaltını yap!” dedi. Amımdaki salatalıktan oturamıyordum ki. “Ben ardından yaparım!” dedim. Mutfakta oyalanıyordum ve amımın suları bacaklarıma süzülüyor, arada tek de kasılıp kalıyordum, ben hareket ettikçe salatalık amımda tek yerlere değiyor, beni delirtiyordu. Kocam kahvaltısını tamamlayıp kalktı. Giderken bana, “Canım, bu gün pek iyi değilsin sanırım, yat dinlen, yemeği falan da düşünme!” dedi. Kocamı kapıya kadar geçirdim. Engin de arkamdan gelmiş, gülüyordu.
Kapıyı kapatınca, “Çıkartayım mı bundan sonra salatalığı?” dedim. “Hayır çıkartma, yürü, yatakodasına gidiyoruz!” dedi. Yatakodasına girince beni yatağa yatırıp, amımdaki salatalığı tuttu ve ileri geri yapmaya, sanki salatalıkla sikmeye başladı. İyice delirmiştim bundan sonra, zevkten inliyordum. Ardından salatalığı amımdan tamamiyle çıkarıp, beni yatağa domalttı ve sikini amıma tek hışımla soktu. Amımı süratle sikerken, tek yandan da kalçalarıma kıyasıya şaplaklar atıyordu. Canım yanıyordu, fakat zevkten de deliriyordum. Bana daimi, “Sen kimin orospususun? Senin sikicin kim?” diye bağırıyordu. Onun bu konuşmaları dahi beni kudurtuyordu. Kocamla sevişirken, kocam hep, “Güzel karım, yavrum, canım, aşkım!” falan derdi. Güzel sözler duymak güzeldi, fakat sikilirken argo sözler duymak henüz tahrik ediciydi. Cumartesileri tamamiyle Engin’e aittim, beni odanın arzuladığı yerinde, arzuladığı şeklinde sikiyordu. Bizim yatağımızda, onun kendisi yatağında, oturma odasında, kanepede, yerde halının üstünde, banyoda, mutfakta, masanın yada tezgahın üstünde… heryerde sikiyordu.


Bazen onun geciktirici falan kullandığını düşünüyordum, zira tüm gün hiç durmadan benisikiyor ve yanlızca 2 yada 3 sefer boşalıyordu. Yeniden tek seferinde beni mutfakta yerde sikerken, “Bu gece dayıma kendisini siktireceksin, ben de sizi izleyeceğim, tamam mı?” dedi. “Saçmalama, olmaz öyle şey!” dedim. Memelerimin uçlarını sıktı, canımı acıtıyordu. “Senin sikicin kim?” dedi. “Sensin!” dedim. “Ozaman dediğimi yapacaksın!” dedi. Nekadar karşı çıksam da, ogün yatakodamıza tek kamera yerleştirdi. Kamera çektiği görüntüleri işlek Istikametten onun Laptopuna aktaracakmış… Akşam yemekler yendi, TV seyredildi, çaydı kahveydi derken, Engin, “Ben yatıyorum!” deyip odasına gitti. Biz de bir miktar oturduktan ardından odamıza gidip yattık. Kocamı öpmeye ve azdırmaya başladım. Sanki Engin’e, kocam da beni iyi sikiyor diye kanıtlamak istiyordum. Kocam da bana mukabil verdi ve soyunduk. Kocam amımı yalamaya başladı, esasen defa iyi yapardı bunu. Engin benim amımı hiç yalamamıştı. Kocam, “Canım karıcığım, aşkım, sende eriyorum, sana bayılıyorum!” diyerek amımı yalıyor, beni delirtiyordu. Engin’in de bizi izlemesi beni dahada heyacanlandırıyordu. Kocam amımı yalayarak beni orgazm ettikten ardından doğruldu ve sikini amıma yavaşça, yeniden o güzel sözleriyle soktu. Biraz biraz, keyfini çıkararak sikiyordu beni. Aynı zamanda kocam, Engin’in hoyratça sıktığı, o fırça gibi kirlisakallarınısürterek acıttığı memelerimi nazikçe öpüyor, yalıyor, emiyor ve kokluyordu. Ben 2. sefer orgazm oluyorken, kocam da sıcacık döllerini içime akıttı. Bir miktar henüz öpüşüp koklaştıktan ardından kocam banyoya gitti.


Az ardından Engin odaya girdi. Yataktan doğrulmadım bile. Elini amıma attı, avuçlarken, “Benim altımda daha fazla inliyorsun, seni en iyi ben sikiyorum!” diye konuştu ve gitti. Gerçekte doğru diyordu, onunla yaşadığım orgazmlar henüz başkaydı. Engin’in söylediklerini düşünüp durdum tüm gece. Ben Mazoşist idim galiba. Acıdan, hakaretten daha fazla beğeni alıyordum… Piyasa günü kocam da evde bulunduğu için, Engin’le birkaç elleşmeden öteye gidemedik. Engin’in o umursamaz tavırları beni delirtiyordu. Haftanın ilk günü günü Engin işten geldiği zaman, tekilce tek iki saatimiz vardı. “Seni götünden sikeceğim!” dedi. “Hayır olmaz!” dedim. Amımı dahi sikerken hayvan gibi sikiyordu, hiç sikilmemiş götümü paramparça eder diye düşünüyordum. “Sikeceğim lan!” diye bağırarak beni zorla domaltmaya çalıştı. Fakat ben tüm gücümle karşı geldim, domalmadım. O da, “Tamam lan orospu, tek henüz amından da sikmeyeceğim seni!” deyip kalktı üzerimden ve odasına gitti. Nasılsa dayanamaz diye düşünüp, götümü kurtardığıma sevinerek yemek hazırlamaya koyuldum.


Gerçekten de ondan ileri zamanlarda, bırakın benisikmeyi, dokunmayı, suratıma dahi bakmadı. Kedi yavruları gibi ona sürtünüyor, beni sikmesi için normalde tüm tahrik bulunduğu şeyleri yapıyordum, fakat o hiç oralı dahi olmuyordu. Hele birgün, banyodan yeni çıkmıştı, odasında kurulanırken yatağa yatırdım ve heryerini yaladım. Taşaklarını, götdeliğini yaladım (normalde bayılırdı ve kudururdu bu yaptığıma). Sönük sikini emiyordum, fakat onda hiçbir kıpırdanma yoktu. Sebep sikine soz geçirebiliyordu, anlamamıştım. En nihayetinde, “Boşuna uğraşma, ben istersem kaldırırım!” diye konuştu ve beni iterek ayağa kalktı, üzerini giyindi. Deliriyordum bundan sonra, karşısında beni sikmesi için kıvranıyordum, fakat o beni tınmıyordu bile. Pes etmiştim nihayetinde, Cumartesi günü kocam işe gittikten ardından odasına çıktım, “Kalk hadi, götümü de sik, amımı da sik, fakat yeterki sik!” dedim. O ise umursamaz tek tavırla, “Git kahvaltı hazırla!” dedi. Merdivenlerden uçarak inip mutfağa girdim, kahvaltısını hazırladım. Nihayetinde beni sikeceği için defa mutluydum.


Az ardından mutfağa girdi ve aceleyle kahvaltısını yaptı kalktı. Cilve yapıp duruyordum, fakat o, “İşim var, gitmem gerekli, tek iki zamana gelirim!” deyip çıktı. Sikmeden gittiği için üzülmüştüm, fakat önümüzde henüz kocaman bir gün vardı, kocam gelinceye kadar benisikerdi sebep olsa diye kendimi avuntu ettim… İki saat ardından kapı açıldığında sebep bozulduğumu anlatamam. Engin’in yanısıra tek kız vardı. Adeta göt olmuştum. Bizi ayaküstü tanıştırdı ve kızla yukarıya odasına çıktı. Kısa bir müddet ardından da odasından sesler gelmeye başladı. Kızı inlete inlete sikiyordu. Henüz iyi duyabilmek için yukarıya çıktım. Kapı açıktı, fakat kıskançlıktan bakamıyordum içeri. Yanlızca seslerinden dahi deliriyordum zaten. Kıza, “Canım, defa iyisin!” söylüyordu (bana hiç dememişti oysa). Taşaklarının amına vurduğundaki sesi duyuyordum, kızın inlemelerini, çığlıklarını, Engin’in de fark edilmeyen inlemelerini duyuyordum. Amım sırılsıklam olmustu, fakat kendimle oynamıyordum, defa kıskanmıştım deliriyordum sinirden. Bilerek hengâme yaptım ve aşağı indim.
Kız, “O ses neydi?” diye konuştu, fakat Engin, “Önemli değil canım!” deyip kızısikmeye devam etti. Kocamın haneye gelme saati yaklaşana kadar kızısikti. Ardından aşağı geldiler. Kız, “Ben gideyim…” falan dedi. Ben de biran evvel gitsin istiyordum zaten. Fakat Engin’de tek ısrar, tek ısrar, “Kal canım, dayımla tanış, yemek yiyelim!” diye. Uyuz oluyordum, fakat yalandan da olsa, “Tabi tabi, iyi olur…” falan diyordum. Kız da, “E tamam ozaman, kalayım!” dedi. Engin’e baktım, defa keyifliydi. Bana, “Dayımı ara, gelir iken Rakı getirsin içelim bu akşam!” dedi. Ben de istemeye istemeye aradım. Kocam da, Engin’in tek kız dostu olduğunu duyunca pek keyiflendi. Akşam yemek yendi, Rakılar içildi, muhabbetler yapıldı. Ardından Engin kızı evine bırakmaya gitti. Biz de aynı zamanda yatmaya gittik. Yatağımıza girer girmez kocama yanaştım, elimi sikine attım, “Canım defa istiyor seni!” dedimse de, o derhal uyudu. Yatakta adeta kıvranıyordum, hem günümüz sikişme seslerinden, hem kıskançlıktan, hemde Engin’in umursamaz davranışlarından. Amımla oynayıp orgazm olduktan ardından ben de anca uyuyabildim. Nekadar uyuduğumu anımsamıyorum, amımda hoyrat tek dokunuş hissettim, derhal açtım gözümü. Engin’di. O lâhza sevinçten ve heyecandan ölebilirdim herhalde. Kocamın yanımda horlaya horlaya uyuyordu. Engin kulağıma fısıldayarak, “Sikeyim mi seni?” diye sordu. Ben de fısıltıyla, “Sik!” dedim. “Götünü de sikeyim mi?” diye konuştu,
“Sik!” dedim. Bundan sonra beni parçalasa dahi umrumda değildi. “Odama gel!” deyip gitti. Derhal kalktım, uçarak odasına gittim. Engin yatağa yatmış, kalkık sikini sıvazlayarak beni bekliyordu. Kapıyı kapayıp yanına gittim, “Aşkım, sikicim!” dedim, dudaklarına yumuldum. Engin beni üstünden iterek, “Öp lan ayaklarımı, özür dile benden orospu!” dedi. Ayaklarının heryerini öptüm, durmadan da özür diledim. Saçımdan tutup beni yukarıya çekip, “Artık ne dersem yapacakmısın lan?” dedi. “Ne dersen yapacağım, söz!” dedim. “Yala lan sikimi!” dedi. Kendimi ona kanıt etmek istercesine yalıyordum, emiyordum sikini. Taşaklarını, götünün deliğini, heryerini yaladım bu defa. Siki kazık gibi olmuştu, ben esasen sırılsıklamdım. Kolumdan tuttu ve “Domal!” dedi. Derhal domaldım. Dolaysız götüme sokacak diye düşünüyordum, esasen bundan sonra umrumda da değildi, siksin de sebep isterse, neremi isterse siksin diyordum.
Bu düşüncelerle birde baktım ki amımı götümü yalamaya başladı. Aman Tanrım, ilk defa amımı yalıyordu. Dilini amıma sokuyor, ordan çıkarıp götümü zorluyordu diliyle. Boşalmıştım dahi, fakat o halen yalamaya devam ediyor idi, amımın sularını yalayıp yutuyordu. “Orospuuummm, amın defa tatlıymış!” dedi. Tanrım, bu ne devasa iltifattı! Doğruldu, sikini soktu amıma, sikmeye başladı. Aynı zamanda kalçalarımı tokatlıyor, saçlarımdan asılıp kafamı kendisine dogru çekip beni öpüyordu.

Evet, öpüyordu. Ben yeniden orgazm olmuş titrerken, sikini amımdan çıkarttı ve götümün deliğine sürtmeye başladı. “Krem sürelim!” dedim. “Ne kremi lan, bu tür sikeceğim seni!” dedi. Sikini amıma sokup ucunu ıslatıyor, ardından o ıslaklığı götümün deliğine sürüyordu. Bir müddet ardından sikinin kafasını götüme soktuğunda, ölüyorum diye tarttım, Tanrım, bu sebep tek acıydı. “Yastığı al, ona kapan!” diye konuştu ve tek hışımla kalanını da soktu götüme. Tanım edilemez tek acıydı. Bir müddet ardından kısa sürede sikmeye başladı götümü. Taşakları amıma çarpıyordu ve ben şaşırarak, sebep bu kadar acıdan beğeni aldığımı düşünüyordum. Bir müddet ardından amımın dudaklarında tek sertlik hissettim. Ben henüz, “O ne?” diyemeden, amıma birşey soktu. “Salatalık orospum, salatalık!” dedi. Amımda salatalık, kendi götümü sikerken, bu arada da klitorisimi okşuyordu. Bundan sonra zevkten deliriyordum ve orgazm olurken soluk dahi alamıyordum. Bu yolla götümü oldukça bir müddet sikti. Ardından ansızın sikini götümden çıkarıp, saçımdan asıldı, “Dön, ağzını aç!” deyip, ağzıma verdi ve şiddetle boşaldı, “Hepsini yut orospum, yut hepsini!” dedi. Hepsini yuttum ve sikini yalayarak temizledim. Ardından beni ayağa kaldırdı, belime sarılıp dudaklarımdan öptü ve götüme şaplak atıp, “Hadi git şimdi!” dedi. Zevkten uçarak indim aşağı. Odaya girdiğimde kocam halen uyuyordu. Ben de günlerin hasretini tamamlamış Istikametten yattım, keyifle uyudum

2 comments

  • murat

    Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz TEL..0532.569.57.66 not. Toplar ibneler uzak dursun

  • Efe

    mrhb efe ben bursa dan sekste saat yoktur zevk ve fantazi vardır gizlilik güven içinde görüşmek istersem ben burdayım 19 cm damarlı aletimi yalıycak ve vücudunun her yerini ve vajinasini saatlerce yalatmak isteyen cesaretli bayanlar sekten sonra güzel bir masaj istersen 0534 306 04 94 Sizden rica pasifiler aramasın ve Bursa ankara istanbul eskişehir güven gizlilik içinde görüşmek isterseniz alo demen yeterli 0534 306 04 94

Bir cevap yazın