Yengemi zorla siktim.

Ben 20 yaşında zıpkın gibi tek delikanlıyım.Profesyonel yüzücü olduğumdan vücudum bir miktar yapılı.. Kentin en sosyete mahallesinde oturuyorum. İki adet abim var biri evliydi, diğeride evlendi..Eskiden evde 3 erkek geçinip giderken şimdi tek tek ben kaldım..
Annem babam sıklıkla gezmeye giderler bende evde yalnız kalırım çoğunlukla.. iş yok efor yok.. baba parası yerken bulursam haneye kız atıp onlarıda yerim.. bulamazsam fukara işi vcd alıp seyrederim. Fantezi kurup mala vururum. Öyle aham şaham tek kız girdisi yok dükkana yıl ya 1 ya 2 o da pederden gizleye gizleye..


İşte bu tür yalnız olduğum günlerden tek tanesiydi..Geçen yaz.. Tüm dostlar kent dışındalar kızlar orosbuluk edecekler ya bazı çağırsam gelmedi.. bende öyle azmışım ki VCD dahi kesmedi acımı.. Patates kızartmasını defa mu yedim nedir sikim inmedi gün boyu.. Neyse defa sıkıldım iki adet VCD bitirdim bana mısın? bir miktar uykum geldi çıktım aylak aylak dolaştım derken yolda yengeme rastladım. Yengem 25 -26 yaşlarında abimle 4 senelik evliler o vakitler, abim 30 yaşlarında.. Yengem, defa tatlı tek bayan
.
Ben öyle herkesin helaline bakan tek tip değilim ve öyle ensest biride değilim sanıyorum. Yolda yengem koluma girdi. (Tahmini 85, 90 arası memeleri vardı.) Sol göğsü sağ koluma değe değe abimin evine kadar geldik.. Ben kapıda bırakıp gezmeye devam edecektim. Yukarıya gelmeyecek misin dedi? Sebep dedim? Ne işim var ki.. Gel en sevdiğin pastadan yaptım akşam, ye öyle git nereye gideceksen dedi..
Eh tamam öyleyse dedim.. Pastaya hiç hayır diyemem de. Hava sıcaktı.Yengem tek mağaza çantasıyla dolaşıyordu benimleyken.Bende ne aldın diye hiç sormadım. Haneye gelince giydi geldi o vakit anladım.. Tek askılı tişört almış hakketen defa tatlıydı.. Altına birde mavi jeans şort almış.. onuda giymiş. Bana dediki klima sorunlu dilersen tişörtünü çıkarabilirsin dedi.. Fakat içeri harbiden yanıyordu..
Dışarda hava 38 derece.. Bende biliyotumda adeta bakimm şu klimaya neresi bozulmuş dedim. Heee adeta tek bok anlıyormuşum gibi..Ne biliym yahu dedim bozulmuş işte kereta. Salak gibisin dedi. Sana tişörtünü çıkarma iznini ben boşamı verdim dedi.Kızma aha çıkardım dedim.. Ha şu şekilde yanarak oturacağına yengeni dinlesene dedi.. Masaya geç diye konuştu masanın karşısında dolaplar ve bana bakan doğrultuda ise çekmeceleri vardı. Mutfak tezgahı yemek yapanın çevrenini tek kale gibi sarıyordu. pastayı buzdolbından aldı önüme koydu. Bende bardağa kola koydum.


Bana bakan çekmecelerden çatal çıkarırken askılı tişörtünden kaynaklı meydana tek göğüs görünümü çıktı ben orada koptum.sikim taş gibi oldu. Defa gerildim. Çatalı uzatıp karşıma oturdu. Eee ne geziyordun çarşıda dedi.. Hiçç aylak aylak dolaşıyordum dedi. Bakıyorum beyefendi çokta yalnız dedi. Red Kit cilik mi oynuyorsun dedi. Bende bu sebep ilgini çekti dedim. kızlara yiyici gibi bakıyordun ondan dedi. Nerden çıktı yaw ne ilgisi var dedim. Hadi hadi olsa çıkmam demezsin değil mi dedi..
Olsa yerdim dedim. Yermiydin; terbiyesiz dedi..Yengenle sebep konuşuyon dedi. Bende sen sebep konuşuyosun dedim. Zoruna mı gitti beyefendi dedi.Sana da hiç şaka yapılmıyor dedi. Amann yenge dedim kızları yesem ne yemesem ne adeta dedim.. Tohumuna paramı veriyorum adeta dedim. Sende sex yapıyorsun dedim bilirsin erkekleri.. İki göğüs, bir miktar saç, iyi tek kalça birde bilindiği üzere yer olsun aha sana bayan sona erdi dedim..
Haklısın dedi.Yaw sen hiç etkilenmiyormusun göğüslerden felan konuşuyorsun ukala ukala dedi.. güzel olursa bayan kim etkilenmezki dedim.. güzel sebep güzel dedi.. Bayağı güzel işte dedim. Çıktığım kızları tanıyorsun az defa, görmüşündür en azından; bana göre onlar güzel dedim Sence nasıllar dedim? Eh sen beğeniyorsan güzeldir dedi. Sen beğenmedin mi dedim.. Tek ikisi hiç fena değiller dedi..


Kadın kadını sebep beğensin dedi. bayan erkeği beğenir dedi. Hımm diye onayladım.Alındığına göre yalnızsın herhalde diye yine laf açtı.. Bende evet dedim sıkıldım kızlardan dedim.. Sebep sıkıldın diye konuştu yakışıklısın gençsin dedi. Bende Harbiden mi , demek beni beğendin dedim..Nerden çıkardın dedi.. ee sen söyledin ya dedim. Eh işte fena parça değilsin dedi. Peki tek erkek gözleri ile bak bakalım diye konuştu ben güzelmiyim dedi..
Eh fena parça değilsin diyecektim aklıma ansızın yengemle acaba şikişebilirmiyim diye tek sual geçti. Eee dedi. ben kadınının tek yüzüne bakarak hüküm veremem dedim.. Bedenine da bakmalıyım dedi. Ayağa kalkiym mi dedi. Mmm ehemm sen bilirsin diyebildim.. Kalktı ve kendisi ekseni çevreninde döndü.. Gerçekler dedi!! Bende mm kalçan iyi fakat göğüslerin tişörtten belirlenmiş olmuyor dedim.. Tişörtü toplayınca kahverengi göğüs uçları belirlenmiş oldu vayy dedim içimden bizimki sutyen kullanmıyormuş..


Sonra Harika dedim.. Yüz ve saçlar esasen defa hoş , fakat bişeyi merak ettim dedim..Neyi dedi..Göğüslerinin acaba çıplakken sebep tek biçimi var dedim..Güzelll, nn güzell işte dedi. güzel olmasına güzelde dedim merak işte boşver dedim.İleri gittim şimdi fırçayı yiyip kovulacağım derken ve abim tek öğrenirse derken tişörtü bi çıkarrtı ,, sebep güzelmi dedi? Üfff defa hoşş dedim.. Ağzım açık kaldı , sikimdeki kanlar tavana vurdu..Kökünden kopacaktı sanki.
Çok tatlı beya tek teni vardı ve açık kahverengi uçlu göğüsler.. Ben o şaşkınlığı atamamışken o koluyla ve elleriyle göğsüne şekiller sağlıyor ve bu sebep, bu sebep diye soruyor.. Ardından kalçamı ve bacak aramıda merak ediyor musun dedi? Ben yanıt veremedim tabi o da tek henüz sormadı kalktı ve şortunu çıkardı. Yanıma yaklaştı.
Küloduda bundan sonra sen çıkar ve bak bakalım diye konuştu güzel miyim dedi.. Bende titreyen ellerle string külodu çıkarttım. Traşlı amla karşı karşıya kaldım. götünü döndü. Dokunanilirsin dedi..Hadi bayan gazetesi bak yumaşacıktır benim popom dedi.. Bende hep fantazimdir koca kalcasına iki şaplak attım..Pat, Pat..
Nazik ol dedi. Gel diye konuştu elimden tutup masadan kaldırdı. Elimi amına, bacaklarının arasına aldı..pantololunu çaıkardı. Külodumdan başı aut çıkan sikimden kaynaklı utandım.Nede olsa yengem.Külodumu indirdi..Biraz okşadı şartlarım var dedi. Ağzıma almam arkadan düzüdürmem dedi. Göğüslerimi, popomu, vajinamı dilediğin kadar sıkıp, dokunup, yalayabilirsin.. Doyana kadar önden düzebilirsin dedi..
Kabul ettim. Ne gündü ama. Kısmet elime yengem düştü.. Doyasıya öpüştük. Dudaklarımdan tükrükler akıyordı. Köpek gibiydim. Dudaklarını yaladım. Ardından elmacık kemiklerini şapırdata şapırdata öptüm.. Göğüsleri elimdeydi. Sikimi bacaklarına sürtüyordum,ucunu arada tek bacak arasına getirip sikimle onu kaldıcakmışım gibi yakıyordum..Ayakta öpüşüp biribirimizi okşamaktan ayaklarımız ve balimiz ağrıdı.Kanepeye uzanıp üzerine çıktım.


Zevk alamayınca oturdum, bacaklarını dizime uzattı, başının altını yastıkla yükseltip abandım. Duklarını öperken tek elim belinin altında diğre elim boşta her tarafını okşuyordum.Sonra yine yorulduk. O oturdu..Ben kaneden indim. Bacaklarının arasına kafamı soktum. dakikalarca yaladım..Am suyu mükemmeldi. Kaygan ekşi-acı- tatlı karışımında saf tek sıvıydı.İyice baktım inceledim. Elimin teki memelerindeydi. Tekini ise amını kurcalamak için kullanıyordum.
Amına saldırıyordum.Küçük ısırıklar atıyordum.Dilliyordum. Parmaklıyordum. Dayanamıyorum diyordu.. Defa acaip hırıltılar çıkarıyordu. Bazı durumlarda nefesini tutuyor ben icraat yaptıkça solugu ağzından süratle çıkarken hıçkırık ve çığlık arası tek ses oluşuyordu. Bu defa hoşuma gitti. O boşalınca sıkıldım. Başımı çevresinden çekip doğruldum. Onu kanepeye uzandırdım. Tek ayağım bükük suratım ona dönük tek ayağım yerde oturdum. Ayağından tutup bir miktar kendime çektim sikim götüyle ve amıyla ilişki halideydi.
Ojeli başparmağını ağzıma götürdüm bir miktar yalayıp tırnak kısmından ısırık attım “ssıssspp” diye tek ses çıkardı defa hoştu.Başparmağın kökünden ayaktabanının çukurluk kenarını yalayarak aşığına geldim.. Topuklarını ve aşık arasını yalayarak aşşağıya doğtu diz arkasını baldırının etli kısımlarnı yalayarak amına geldim. İki kısa tek uzun öpücük traşlı amında patladı. Kafamı kaldırdım bacak arasına yerlesip.
Ne dersin düzüşelim mi bundan sonra dedim. Gerçekleşir dedi. Tek iki fırça hareketi ertesi sikimi ayarladım.Kafamı duduklarına götürdüm tek kere öptükten ardından ayarlanmış sikimi amına yavaşca soktum iki saniye bekledim yavaşca çıkardım sikimin başı içerdeydi az henüz aut çetim süratle tek girdim. çığlık mükemmeldi. Çıkarttım tek kaç kez biraz biraz girip çıktım.Yine aynısı ayarda durdum..


Ailenizi planlıyormusunuz dedim.. Sen merak etme doğum muayenesi kullanıyorum dedi.. Okey dedim. O yine aheste gireceğimi sandı fakat ben tek henüz bastım ve o süratte boşalana kadar vurdum.. Hal kalmadı.. Zira VCD seyrederken bayağı boşslmıştım. Daha çok sikemedim. Hem saat abimin gelmesine yaklaşıyordu. Yengemin yemek yapılması gerekiyordu. Ben genede tek dahaki kez için soz almayı unutmadım..
Sonra bir miktar henüz çıplak ve ayakta öpüşüp tek birimizi okşadık.. Ben üstümü giydim ve çıkıyorken aklıma geldi.. Yenge sebep beni baştan çıkardın dedim. Bunu sen yaptın dedi. Sebep dedim. Yengene 4 yıldan ardından öyle defa sadık kaldın ki görende seni kızlarla hiç ilgisi yok sanır.
Bir de kız arkadaşların seni defa methettiler bende denemekten zarar gelmez dedim. Gelmez değil mi diye imalıca sordu?..Ne ileriki canım yarar gelir zarar gelmez dedim.. Genede bu yanıt beni defa beğeni etmei fakat neyse. Tek henüz ki sefere işin aslını iyice sorgulamadan sikişmek yok

2 comments

  • murat

    Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz TEL..0532.569.57.66 not. Toplar ibneler uzak dursun

  • Efe

    mrhb efe ben bursa dan sekste saat yoktur zevk ve fantazi vardır gizlilik güven içinde görüşmek istersem ben burdayım 19 cm damarlı aletimi yalıycak ve vücudunun her yerini ve vajinasini saatlerce yalatmak isteyen cesaretli bayanlar sekten sonra güzel bir masaj istersen 0534 306 04 94 Sizden rica pasifiler aramasın ve Bursa ankara istanbul eskişehir güven gizlilik içinde görüşmek isterseniz alo demen yeterli 0534 306 04 94

Bir cevap yazın