Kar temizlerken kaza yapan Marvel oyuncusu Jeremy Renner yoğun bakımda

Marvel’in Hawkeye (Şahingöz) dizisinde baş rolde oynayan 51 yaşındaki Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hafta sonu ABD’deki evinde kar temizlerken kaza yaptı. Renner’ın durumunun ağır olduğu açıklandı.

The Hollywood Reporter ve Deadline’ın haberine bakılırsa, meşhur oyuncunun bir yakını pazar günü “Jeremy’nin kar temizlerken hava koşullarına bağlı bir kaza geçirdiğini ve durumunun tehlikeli sonuç fakat stabil bulunduğunu” deklare etti. İsmini vermeyen yakını “Ailesi yanında ve oldukca iyi tedavi görüyor” diye ekledi.

İlerleyen saatlerde ailesinden meydana getirilen açıklamada ise Jeremy Renner’in göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar sonucu ameliyat geçirdiği bildirildi. Renner’in pazartesi günü ameliyattan çıkmış olduğu yoğun bakımdaki tedavisine devam edilmiş olduğu açıklandı.

Kazanın iyi mi olduğu mevzusunda informasyon verilmedi. Bazı haberlere bakılırsa bu hafta 52. yaş gününü kutlayacak oyuncu, ABD’nin Nevada eyaletinin Reno şehrindeki bir hastaneye kaldırıldı.

The Hurt Locker (Ölümcül Tuzak) ve The Town (Hırsızlar Şehri) filmlerindeki rolleri için geçmişte Oscar’a aday olan Jeremy Renner, son haftalarda yoğun yağışların görüldüğü Reno’da yaşıyor.

Reno’da yılbaşında meydana gelen kar fırtınasından dolayı 264 bin kişilik şehirde 35 bin ev elektriksiz kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir