Kar temizlerken kaza yapan oyuncu Jeremy Renner yoğun bakımdan çıktı, sıhhat durumu iyi

ABD Birleşik Devletleri’ndeki (ABD) evinde kar temizlerken kaza yapan ve hastanede yoğun bakımda tedavi altına alınan Hollywood yıldızı Jeremy Renner’ın durumunun iyi olduğu açıklandı.

Marvel’in Hawkeye (Şahingöz) dizisinde baş rolde oynayan 51 yaşındaki beyaz perde sanatçısı, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda, sıhhat durumunun iyi bulunduğunu belirterek, kendisine geçmiş olsun dileklerini gönderen fanatiklerine teşekkür etti.

Nevada’daki hastane odasında burnunda oksijen maskesiyle poz veren sanatçı, paylaşımında “Kibar dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim, uzun yazamayacak kadar yorgunum fakat hepinize sevgilerimi gönderiyorum” diyerek fanatiklerinin sıcak mesajlarına kısa bir cevap verdi.

Kar temizlerken hava koşullarına bağlı bir kaza yaptığı belirtilen Jeremy Renner’in göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar sonucu ameliyat geçirdiği bildirilmişti.

Yetkililer, Renner’in, kar sebebiyle yolda kalan bir yakınına kar küreme aracıyla yardım etmeye çalmış olduğu, bu sırada sürüklenmeye süregelen aracı denetim etmeye çalışırken altında kaldığını aktarmıştı.

The Hurt Locker (Ölümcül Tuzak) ve The Town (Hırsızlar Şehri) filmlerindeki rolleri için geçmişte Oscar’a aday olan Jeremy Renner, son haftalarda yoğun yağışların görüldüğü Reno’da yaşıyor.

Yılbaşında meydana gelen kar fırtınasından dolayı 264 bin kişilik şehirde 35 bin ev elektriksiz kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir