YRP Pozantı İlçe Başkanı Selçuk Coşkun Oldu

Baysal “Biz iktidarın tek alternatifi olan Tekrardan Refah Partisi’yiz.”

Tekrardan Refah Partisi Pozantı İlçe Kongresi’nde Selçuk Coşkun oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alarak yeni İlçe Başkanı oldu. Kongrede bir konuşma meydana getiren İl Başkanı Selahattin Baysal; “Yükümüz ağır, yolumuz uzun fakat bu milletin emanetini en güzel şekilde değerlendirmek için var gücümüzle çalışmaya söz veriyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Pozantı İlçe Kongresi

Tekrardan Refah Partisi Pozantı İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi Pazar günü gerçekleştirildi. Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlene kongreye partililer ve vatandaşlar katıldı.

Divan heyetinin oluşmasının arkasından kongreye geçildi. 
Kongrenin başlangıcında bir selamlama hitabı meydana getiren Selçuk Coşkun; “Bugüne dek Tekrardan Refah Partisi’nin bir ferdi olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza bundan sonrasında ilçe başkanı olarak devam edeceğiz. Fert fert görüşüp kapı kapı dolaşıp davamızı anlatacağız. İlçemize Tekrardan Refah’ın mührünü vuracağız. Dr. Fatih Erbakan’ın öncülüğünde asla pes etmeden, hedeflerimizden ve ideallerimizden vazgeçmeden, millet adına, doğru politikalarla dürüst politika iyi mi yapılır her insana göstereceğiz” dedi.
Selçuk Coşkun’un arkasından iştirakçilerin coşkulu tezahüratlarıyla kürsüye çıkan Tekrardan Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal salondakilere Genel Başkan Fatih Erbakan’ın selamını iletti.

Metanet Çulhaoğlu'ndan "Karakış" Uyarısı!

Metanet Çulhaoğlu’ndan “Karakış” Uyarısı!

Fatih Erbakan ile yol arkadaşlığı yapmaktan dolayı gururlu bulunduğunu vurgulayan Başkan Baysal; “Kıymetli Hemşerilerim! Vatanımızda onlarca siyasal parti var. Bu tarz şeyleri bir çok tabela partisi. Tabela partisi olmayanların içinde olanların bir çok da rant partisi. Rant partisi olmayanların içinde olanların bir çok isebu milletin değerlerine düşmanlıkbesleyenlerin oluşturduğu gaflet partisi. Biz ne tabela partisiyiz, ne rant partisi ne de gaflet partisiyiz. Biz iktidarın tek alternatifi olan Tekrardan Refah Partisi’yiz.
Biz bu milletin bağrından çıkıp gelmiş, oldukça kısa bir süre içinde Cumhuriyet zamanı süresince yapılamayanları yapmış, omurgalı duruş ve ulusal görüş düşüncesini beyinlere nakşetmiş mücahit Necmettin Erbakan’ın öğrencileriyiz. Bugün onun yolunda ilerleyen, onun çilesine talip olan, onun derdi ile dertlenen oğlu Dr. Muhammed Fatih Erbakan ile bu fena gidişatı durduracak kadrolarız. Halkımıza tekrardan refah ve refah ortamını sağlayacak siyasetçileriz. Şimdi kutlu bir seferdeyiz. Tanrı’ın izniyle yolun sonunda zafer de bizimdir” dedi.

Yeniden Refah Partisi Pozantı İlçe Kongresi
Selahattin Baysal’ın konuşmasının arkasından oylamaya geçildi. Tek sıralama halinde gidilen kongrede Selçuk Coşkun oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alarak Tekrardan Refah Partisi Pozantı İlçe Başkanı seçildi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir